Pinčesobchod
Jorgič a Polanský vypadli v prvním kole deblu, v mixu máme tři medailová želízka
Kategorie: Zahraničí / 14 Červenca 2016

Nejvýše nasazený deblový pár vypadl hned v 1. kole, když nestačil na Turky. V mixu se ale Tomáši POLANSKÉMU vedlo lépe a společně s Angličankou HO Tin Tin jsou ve čtvrtfinále, stejně jako Jiří MARTINKO s Nikitou PETROVOU. Ti vyřadili velice silné Rumuny. Také Zdena BLAŠKOVÁ po boku Itala Rossiho bude v kadetském mixu útočit na medaili.

Junioři, dvouhra, 1. kolo

Marco Golla (Pol.) – Patrik KLOS 4:3 (-3,-13,7,3,-8,3,10)

Daniele Pinto (It.) – Vlastimil BUBEN 4:1 (-7,8,6,5,3)

Jiří MARTINKO – Matija Jovičič (Srb.) 4:0 (6,8,3,8)

Junioři, čtyřhra, 1. kolo

BUBEN Vlastimil, GRININGER Thomas (AUT) - DAMIANIS Efstratios, ANTONIADIS Nikolaos (GRE) 3:1

JORGIC Darko (SLO, POLANSKÝ Tomáš - YIGENLER Abdullah Talha, ULUCAK Batuhan (TUR) 2:3

KLOS Patrik, MARTINKO Jiří - GUDMUNDSEN Mikkel, BERNER, Sondre (NOR) 3:2

 

Juniorky, dvouhra, 1. kolo

Edina Benková (Srb.) – Kateřina ČECHOVÁ 4:1 (7,-5,6,9,9)

Nikita PETROVOVÁ – Maryam Imanová (Ázerb.) 4:2 (3,-9,9,-15,7,8)

Stanislava SLEZÁKOVÁ – Marina Niguez (Šp.) 4:1 (15,8,7,-8,7)

Markéta ŠEVČÍKOVÁ – Tatma Aykutlu (Tur.) 4:0 (10,1,7,1)

Juniorky, čtyřhra, 1. kolo

Kateřina ČECHOVÁ, Nikita PETROVOVÁ - SANTEK Leona, Karla FRANOVIC (CRO) 1:3

ŠEVČÍKOVÁ Markéta, SLEZÁKOVÁ Stanislava - ÑIGUEZ Marina, ENRIQUEZ Yolanda (ESP) 3:0

 

Smíšená čtyřhra, 1. kolo

CRISTIAN Pletea, DIACONU Adina (ROU) - BUBEN Vlastimil, SLEZÁKOVÁ Stanislava 3:1

CHAPLYGIN Maxim, MALANINA Maria (RUS) - RADOVIC Filip (MNE), ŠEVČÍKOVÁ Markéta 3:0

DILLING Andreas, WALLOE Sophie (DEN) - POLANSKÝ Tomáš, HO Tin Tin (ENG) 2:3

GUDMUNDSEN Mikkel, HORGEN sarah (NOR) - MARTINKO Jiří, PETROVOVÁ Nikita 0:3

Smíšená čtyřhra, 2. kolo

POLANSKÝ Tomáš, HO Tin Tin (ENG) - HOHMEIER Nils, HAJOK Caroline (GER) 3:1

MARTINKO Jiří, PETROVOVÁ Nikita - ENGEMANN Gerrit, SAGER Luisa (GER) 3:1

Smíšená čtyřhra, osmifinále

POLANSKÝ Tomáš, HO Tin Tin (ENG) - MARINKOVIC Nikola, LUPULESKU Izabela (SRB) 3:0

MARTINKO Jiří, PETROVOVÁ Nikita - SIPOS Rares, DRAGOMAN Andreea (ROU) 3:2

 

Kadeti, dvouhra, 1. kolo

Tomáš MARTINKO – Noah Stief (Fin.) 4:1 (6,-7,13,6,4)

Matěj SIWIEC – Pedro Osiro (Švýc.) w.o.

Vladislav Makarov (Rus.) – Filip ČERNOTA 4:3 (7,-7,-6,6,-10,9,3)

Kadeti, čtyřhra, 1.kolo

Tomáš MARTINKO, Matěj SIWIEC - Csaba ANDRAS, Oliver BOTH (HUN) 0:3

Filip ČERNOTA, Dimitrije LEVAJAC (SRB) - Jakelic JAKOV, Ivor BAN (CRO) 0:3

LI Tiago (POR), Jan VALENTA - Gerasimos CHATZILYGEROUDIS, Ioannis DAMIANIS (GRE) 3:1

 

Kadetky, dvouhra, 1. kolo

Tereza PYTLÍKOVÁ – Sabina Musajev (Lot.) 4:0 (6,9,10,7)

Gabriela ŠTÉPÁNOVÁ – Emine Ernstová (Niz.) 4:0 (3,4,5,4)

Kadetky, čtyřhra, 1.kolo

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ, Tereza PYTLÍKOVÁ - Ozge YILMAZ, Ece HARAC (TUR) 1:3

 

Smíšená čtyřhra, 1. kolo

Matěj SIWIEC, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ - Truls MOREGARDH, Hanna KJELLSON (SWE) 2:3

Carlo ROSSI (ITA), Zdena BLAŠKOVÁ - Ziv ITSHAK, Vital KARLIN (ISR) 3:0

Jan VALENTA, Catarina STRAZAR (SLO) - Ziga ZIGON (SLO), Ariel BARBOSA (LUX) 3:0

Tomáš MARTINKO, Tereza PYTLÍKOVÁ - KULCZYCKI, Samuel, WEGRZYN Anna (POL) 0:3

Smíšená čtyřhra, 2. kolo

Carlo ROSSI (ITA), Zdena BLAŠKOVÁ - CAVAILLE Jules, PICARD Claire (FRA) 3:0

Jan VALENTA, Catarina STRAZAR (SLO) - LI Tiago, MARTINS Raquel (POR) 3:2

Smíšená čtyřhra, osmifinále

Carlo ROSSI (ITA), Zdena BLAŠKOVÁ - Jan VALENTA, Catarina STRAZAR (SLO) 3:1



Komentáře: 3

ozák napsal:
14 Červenca 2016
IP: 188.129.82.*
To je smutné, ten mix Polanský - Jorgič, ale snad to vyjde v singlu.

Jirka Novák napsal:
14 Červenca 2016
IP: 109.202.67.*
Tak to mne mrzí a Ozáku, kdo tam byl za babu?

mvp napsal:
15 Červenca 2016
IP: 89.250.103.*
tvl ... ten Ulučak to je strašák ... družstva, debl ... v singlu už si ho už snad Poliš vohlídá

Zanechat komentář