Pinčesobchod
Změna v nominaci na French Junior & Cadet Open
Kategorie: Zahraničí / 14 Února 2016

Sotva skončil mezinárodní mládežnický šampionát v Hodoníně a čeští hráči už cestují na další. Ve francouzských Métách se tento týden uskuteční French Junior & Cadet Open, který bude současně dalším mezinárodním testem před letním ME v Chorvatsku.  

V juniorské kategorii nás budou reprezentovat:

Tomáš POLANSKÝ

Jiří MARTINKO

Patrik KLOS

Nikita PETROVOVÁ

Kateřina ČECHOVÁ

Markéta ŠEVČÍKOVÁ

V kadetské kategorii:

Jan VALENTA

František ONDERKA (nahradí nemocného Tomáše Martinka)

Filip ČERNOTA

Zdena BLAŠKOVÁ

Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ

Tereza PYTLÍKOVÁ

Linda ZÁDĚROVÁKomentáře: 7

Martin napsal:
16 Února 2016
IP: 188.120.212.*
Kdo že je nemocný??

Bohnice napsal:
17 Února 2016
IP: 46.135.120.*
Psychiatři by nám už, bohužel, dali krátký seznam.

JeToKPláči napsal:
17 Února 2016
IP: 109.81.33.*
Proč jede za svazové peníze Onderka? Neříkám, že hraje špatně, ale když svaz platí turnaj dvěma kadetům, tak tam nemá určitě co dělat (jak výkonostně,tak i podle žebříčku)..Nebo bude muset za to přestoupit to Havířova? Je opravdu smutné, jak jsou někteří hráči prosazováni na úkor jiných lepších.. Když se člověk podívá celkově na náš pink, tak to je smutné..Stačí se podívat kdo sedí ve výkoném výboru..Trenéři RCM a reprezentací.. Jména jako Vrňák,Sviták,Steffek,Krpec atd... Nezlobte se na mě,ale tito lidé nikdy nikoho nenaučili pink ani nikdy nenaučí.. A nejsmutnější na tom je, že to všichni ví a nic se s tím nedělá. Přál bych našemu pinku, aby se dostali na důležité pozice ti správní lidé a začalo to konečně fungovat.

Alenka v říši d napsal:
17 Února 2016
IP: 78.45.201.*
pro Uplakaného : V Hodoníně byl Onderka z našich jasně DRUHÝ nejlepší za Valenou ! Jediný, kromě Valenta, se dostal mezi 16. I v bilancí na turnaji byl jednoznačně naší dvojkou : Valenta 9:2, Onderka 6:2, Černota 5:4, Martinko 4:4 ... Navíc, původně nominovaný Martinko je přece nemocný. Na rozdíl od ostatních byl doposud jen loni a letos v Hodoníně, nikde jinde šanci nedostal. Takže zrovna on není "prosazovaný" na úkor jiných. Jelikož přestoupil do Ostravy, tak asi Havířov nehrozí. Zdá se, že jeho vzrůstající výkonnost nedá mnohým spát. Přeji Fandovi úspěch i ve Francii, ale ve skupině s Japoncem Udou ( vítěz singlu juniorů v Hodoníně !! ) to bude mít abnormálně těžké.

bingo napsal:
18 Února 2016
IP: 90.181.106.*
to Jetokpláči: asi nejste pamětník. Páni trenéři Sviták,Krpec i Šteffek vychovali celou generaci hráčů, kteří vozili medaile jak z MEJ , tak ME. Trochu úcty by neškodilo!!!!!

Zakladni sestav napsal:
18 Února 2016
IP: 37.48.47.*
Nesouhlasim s nazorem ze by nekdo komu evidentne roste forma nebyl nominovan a to hned ze dvou duvodu:motivuje to toho samotneho hráče a tesi ho,1456 ze si někdo jeho zlepsenych vykonu vsiml a ten druhy duvod je motivace tech ostatnich z nichz nekteri se mozna domnivaji ze budou nominovani automaticky.Ostatne tyto metody se bezne a uspesne vyuzivaji treba i v hokeji nebo fotbalu.to je tak vse k hloupemu nazoru je to opravdu k pláči.

taky názor napsal:
19 Února 2016
IP: 195.39.4.*
Také souhlasím s tím, že nominace by se měla částečně obměňovat, aby i ti ze širší špičky měli motivaci a dostali příležitost zahrát si za repre na menších akcích (samozřejmě za peníze svazu). Určitě to každé dítě potěší, získá nový impuls k tréninku a tím se vytvoří částečně tlak na ostatní a to je zdravé konkurenční prostředí.Co se týká trenérů, tak souhlasím, že generační obměna by českému stolnímu tenisu prospěla, ale za vším hledejme peníze, takže kdo jiný to za ty prachy bude dělat než lidé v důchodu

Zanechat komentář