Pinčesobchod
Petr Kaucký ukončil vítěznou sérii Radka Košťála
Kategorie: Česko / 23 Ledna 2016

Pražská Kotlářka porazila na domácích stolech liberecké hráče 4:1. Výrazně k vítězství domácích přispěl Petr KAUCKÝ. Ten mimo jiné ukončil vítěznou sérii libereckého Radka KOŠŤÁLA. Královéhradecké derby skončilo nerozhodně, když se DTJ muselo obejít bez Lubomíra PIŠTEJE. 

Sobotní extraligové utkání dopadlo lépe pro domácí Kotlářku Praha, která v souboji s Libercem zvítězila 4:1. Hned první zápas proti sobě svedl Petra KAUCKÉHO a Radka KOŠŤÁLA. Kaucký zvítězil 3:0 a Kotlářka byla „na koni“. Po úctyhodné sérii sedmnácti výher, tak uštědřil Košťálovi první porážku v letošní sezóně extraligy. Vedení domácích navýšil Jakub Němeček přesvědčivým vítězstvím nad Martinem JAHODOU. Stanislav KUČERA v dalším zápase porazil Josefa MEDKA a Kotlářka vedla již 3:0. KOŠŤÁL to ani ve svém druhém dnešním zápase neměl lehké, nicméně výhrou nad NĚMEČKEM vybojoval pro Liberec snížení. Další dvouhra již byla tou poslední, ve formě hrající Petr KAUCKÝ ve vyrovnaném zápase porazil Josefa MEDKA. Kotlářka tedy potřetí zvítězila a o pouhý bod drží šestou pozici, zaručující play off.

„Liberec je sice poslední, ale v sestavě se skvělým Radkem Košťálem je vždy nepříjemným soupeřem. Trenér Tomáš Vrňák mi dnes věřil, a proto chtěl, abych s ním hrál první zápas. Naštěstí nebyl Radek ve své kůži a podařilo se mi ho porazit. Možná rozhodl také faktor domácího prostředí, my hrajeme s míčky se švem, které některým soupeřům nesedí. Kuba a Standa s nimi ovšem hrají na mezinárodních turnajích, takže chceme, aby hráli zápasy s nimi. Dnešním vítězstvím jsme se udrželi v boji o play-off a doufám, že i další zápasy se nám povedou stejně, jako ten dnešní,“ zhodnotil zápas s Libercem „dvoubodový“ Petr Kaucký.

Reportáž ze zápasu připravil Stanislav Kučera

 

Kotlářka Praha – SKST Liberec 4:1

Kaucký – Košťál 3:0 (5, 10, 7)

Němeček – Jahoda 3:0 (8, 7, 9)

Kučera – Medek 3:0 (6, 9, 6)

Němeček – Košťál 1:3 (-4, 4, -1, -11)

Kaucký – Medek 3:1 (4, -10, 9, 12)

 

DTJ Slavia Hradec Králové - DTJ Hradec Králové 3:3

OLEJNÍK Martin - BITTNER Michal 3:0

PALKOVSKÝ David - BAJGER Ondřej 1:3

KOBLÍŽEK Martin - ŠEREDA Peter 1:3

PALKOVSKÝ David - BITTNER Michal 3:0

OLEJNÍK Martin - ŠEREDA Peter 1:3

KOBLÍŽEK Martin - BAJGER Ondřej 3:0Komentáře: 0

Zanechat komentář