Pinčesobchod
Helenka Sommerová triumfovala mezi nejmladšími i mladšími žačkami
Kategorie: Česko / 18 Ledna 2016

Hráčka pražské Kotlářky - Helena SOMMEROVÁ dokázala o víkendu vyhrát obě kategorie, ve kterých nastupovala, přičemž mezi nejmladšími žačkami jasně kralovala a neztratila jediný set. Dalšími výraznými osobnostmi boodovacích turnajů na jihu Moravy byli: Jan VALENTA, Štěpán BRHEL, Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ nebo Šimon BĚLÍK.

Výsledky:

DVOUHRA NEJMLADŠÍCH ŽÁKŮ

Semifinále:

BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - ČERNÝ Martin (STC Slaný) 3:1

KOŠŤÁL Daniel (SKST Baník Havířov) - CHALOUPKA Mikuláš (TSM Kladno) 3:2

Finále: BRHEL Štěpán (SKST Hodonín) - KOŠŤÁL Daniel (SKST Baník Havířov) 3:0

ČTYŘHRA NEJMLADŠÍCH ŽÁKŮ:

Finále: BRHEL Štěpán, MAREK Jakub - KOŠŤÁL Daniel, DZIDA Lukáš 3:1

 

DVOUHRA NEJMLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Semifinále:

SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - PAŘÍZKOVÁ Monika (SKST Liberec) 3:0

KELNÁROVÁ Antonie (SK DDM Kotlářka Praha) - DOSEDĚLOVÁ Michaela (TJ Baník Březenecká) 3:2

Finále: SOMMEROVÁ Helena (SK DDM Kotlářka Praha) - KELNÁROVÁ Antonie (SK DDM Kotlářka Praha) 3:0

ČTYŘHRA NEJMLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Finále: SOMMEROVÁ Helenka, KELNÁROVÁ Antonie - DOSEDĚLOVÁ Michaela, PAŘÍZKOVÁ Monika 3:0

 

DVOUHRA STARŠÍHO ŽACTVA

Semifinále:

VALENTA Jan (TSM Kladno) - MOKREJŠ Jan (Sokol Hradec Králové 2) 3:0

ČERNOTA Filip (AC Sparta Praha) - SIWIEC Matěj (SKSK Baník Havířov) 3:1

Finále: VALENTA Jan (TSM Kladno) - ČERNOTA Filip (AC Sparta Praha) 3:1

ČTYŘHRA STARŠÍHO ŽACTVA

Finále: VALENTA Jan, SIWIEC Matěj - MOKREJŠ Jan, JAKUBSKÝ Filip 3:0

 

Nikita PETROVOVÁ si ve finále dorostenek poradila s Anežkou Ilčíkovou, která se do finále ,,prokousala" přes druhou nasazenou - Markétu Ševčíkovou

 

DVOUHRA STARŠÍCH ŽÁKYŇ

Semifinále:

ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (SKST Baník Havířov) - PĚNKAVOVÁ Kristýna (SKST Vlašim) 3:0

PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) - ZÁDĚROVÁ Linda (TTC MS Brno) 3:0

Finále: ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela (SKST Baník Havířov) - PYTLÍKOVÁ Tereza (SKST Vlašim) 3:1

ČTYŘHRA STARŠÍCH ŽÁKYŇ

Finále: ŠTĚPÁNOVÁ Gabriela, PYTLÍKOVÁ Tereza - ZÁDĚROVÁ Linda, STRÁNSKÁ Anna 3:0

 

DVOUHRA MLADŠÍHO ŽACTVA

Konečné pořadí:

1. Šimon BĚLÍK (TJ Ostrava KST)

2. Jan Dufek (KST Zlín)

3. Radim Morávek (TJ Jiskra Strážnice) a Matěj Stach (SK DDM Kotlářka Praha).

Závěrečné výsledky:

Semifinále:

Bělík – Morávek 3:0 (7,3,3)

Dufek – Stach 3:0 (9,8,7)

Finále: Šimon BĚLÍK (TJ Ostrava KST) – Jan Dufek 3:1 (4,-9,8,9)

ČTYŘHRA MLADŠÍHO ŽACTVA

Finále: Bělík, Karel (TJ Ostrava KST, TJ SB Světlá nad Sázavou) – Stach, Kaucký (SK DDM Kotlářka) 3:0 (10,9,5).

 

DVOUHRA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Konečné pořadí:

1. Helenka SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha)

2. Andrea Hnojská (TJ Klatovy)

3. Barbora Březinová (SK Frýdlant nad Ostravicí) a Jana Vašendová (TJ Sokol Kozlovice).

Závěrečné výsledky:

Semifinále:

Sommerová – Březinová 3:1 (4,3,-9,7)

Vašendová – Hnojská 1:3 (5,-5,-3,-5)

Finále: Helenka SOMMEROVÁ (SK DDM Kotlářka Praha) – Andrea Hnojská 3:0 (5,8,12)

ČTYŘHRA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ

Finále: Hnojská, Witoszová (TJ Klatovy, SKST Baník Havířov) – Vašendová, Bajgerová (TJ Sokol Kozlovice, TJ Ostrava KST), 3:0 (5,3,5)

Vlastimil BUBEN udolal v juniorském finále v pěti setech Jana Valentu. Ten ale na druhý den slavil triumf ve dvouhře i čtyřhre kadetů a koneckonců také ve čtyřhře juniorů.

DVOUHRA DOROSTENCŮ

Konečné pořadí:

1. Vlastimil BUBEN (Sokol Hradec Králové 2)

2. Jan Valenta (TSM Kladno)

3.  Dominik Bělohlávek (SK US Steinerova Choceň) a Vojtěch Rozínek (SKST Baník Havířov).

Závěrečné výsledky:

Semifinále:

Bělohlávek – Valenta 0:3 (-5,-6,-6)

Buben – Rozínek 3:0 (9,10,7)

Finále: Jan Valenta – Vlastimil BUBEN (Sokol Hradec Králové 2) 2:3 (12,-10,7,-9,-11).

ČTYŘHRA DOROSTENCŮ

Finále: Siwiec, Valenta (SKST Baník Havířov, TSM Kladno) – Bělohlávek, Stranský (SK US Steinerova Choceň) 3:0 (4,4,3).

 

DVOUHRA DOROSTENEK

Konečné pořadí:

1. Nikita PETROVOVÁ (SKST Baník Havířov)

2. Anežka Ilčíková (SKST Hodonín)

3. Stanislava Slezáková (KST Hluk) a Anna Matějovská (SKST Vlašim).

Závěrečné výsledky:

Semifinále:

Petrovová – Matějovská 3:0 (8,1,7)

Slezáková – Ilčíková 1:3 (5,-1,-5,-8)

Finále: Nikita PETROVOVÁ (SKST Baník Havířov) – Anežka Ilčíková 3:1 (4,6,-7,9)

ČTYŘHRA DOROSTENEK

Finále: Blechová, Rusnáková (SKST Hodonín, SK Frýdlant nad Ostravicí) – M. Ševčíková, Slezáková (KST Hluk) 3:2 (-9,8,10,-8,5)



Komentáře: 0

Zanechat komentář