Pinčesobchod
Rekapitulace roku 2015
Kategorie: Ostatní / 01 Ledna 2016

Děkujeme všem čtenářům za přízeň i podporu v uplynulém roce a přejeme všechno nejlepší do roku 2016.

Návštěvy celkem: 132 294

Zobrazení stránek: 438 074

Průměrná doba trvání návštěvy: 2 minuty a 29 sekund

Asi nepřekvapí, že k nejčtenějším článkům uplynulého roku patřily především veškeré zveřejněné nominace. Nejdiskutovanější z nich byla bezesporu Česká nominace na MS jednotlivců v Su-čou 2015 bez Pavla ŠIRUČKA coby vítěze MČR v Hranicích na Moravě (Šampionát ČR: Poprvé Širuček, podruhé Matelová). Pochopitelně ale i další nominace měly velký ohlas (Česká nominace na Evropské hry v Baku 2015  Nominace na ME 2015 v JekatěrinburguNominovaní Češi na World Tour v OlomouciNominace na MEJ 2015 v BratislavěNominace na Letní světovou univerziádu 2015). V souvislosti s nominací na MEJ v Bratislavě pak překvapilo Vyřazení Davida Průši z nominace. Zájem přilákaly i přestupy (Prvoligový Cheb získal Antonína GavlaseKarin Adámková do Břeclavi, Ondřej Bajger do DTJ Hradce Králové). 

Během roku se logicky zvedala návštěvnost našich stránek s ohledem na právě probíhající významné akce, např. květnové MS v čínském Su-čou, kde se zvlášť dařilo Lubomíru JANČAŘÍKOVI (MS Su-čou 2015: Jančařík přes Tokiče do druhého kola). Poté slavily úspěch premiérové červnové Evropské hry v Baku, kde se podařilo získat českým reprezentantkám bronzovou medaili (Evropské hry v Baku: Češky mají bronz!). V červenci tradičně vrcholilo MEJ, tentokrát ve slovenské Bratislavě. Češi ale zůstali bez medaile, a tak největším úspěchem bylo čtvrtfinálové umístění kadetky Zdeny BLAŠKOVÉ ve dvouhře (Ohlédnutí za MEJ). Na přelomu září a října se konalo ME v ruském Jekatěrinburgu, kde opět vyčníval svými výkony Lubomír JANČAŘÍK, ale také nejmladší člen výpravy Tomáš POLANSKÝ. (Polanský na vítězné vlně, porazil i Fegerla, dál jde i Jančařík). Nejvíce také táhnou články věnující se nejvyšší mužské české soutěži a také vystoupení Havlíčkova Brodu v Lize Mistrů. 

V poslední době jsme se snažili zaměřit alespoň částečně i na rozhovory (Šimon Bělík: Cíl je jasný! Obhájit prvenství na Eurominichamps 2016Prostor pro Kateřinu Pěnkavovou, aj.). Dobře se ujalo i obnovení anketních otázek, které se snažíme obměňovat přibližně jednou měsíčně (Jak hodnotíte vystoupení české výpravy na MEJ v Bratislavě?Plast, nebo celuloid?Je správné, že se na MČR hraje soutěž útěchy?). 

Bez odezvy nezůstaly ani ,,změny" ve vedení. Staronovým předsedou ČAST se stal opět Zbyněk ŠPAČEK a jeho tým (Zbyněk Špaček opět zvolen předsedou ČAST). Na druhé straně k obměně došlo v předsednictví APK (Novým předsedou APK zvolen Petr Korbel). 

Procentuální rozložení návštěvnosti dle měst:

Praha 24,40 %

Ostrava 11,69 %

Brno 4,34 %

Havířov 3,45 %

Zlín 2,78 %

Plzeň 1,98 %

Pardubice 1,90%

Hodonín 1,70%

Děkujeme všem čtenářům za přízeň i podporu v roce 2015 a přejeme všechno nejlepší do roku nadcházejícího. Nadále budeme rádi, když nám budete zasílat své podněty, fotografie, propozice a jiné info. Rovněž patří dík všem facebookovým fanouškům. :-)Komentáře: 0

Zanechat komentář