Pinčesobchod
Nejlepší stolní tenisté roku 2015
Kategorie: Zahraničí / 10 Prosince 2015
Mimo Itová / copy by ITTF
Zobrazení: 1239
Komentáře: 2

Ve středu 9. prosince se v portugalském Lisabonu udělovali ceny pro nejlepší hráče roku 2015.

Podle očekávání se stal stolním tenistou roku úřadující Mistr světa - Číňan MA Long. Stolní tenistkou roku se pak stala jeho krajanka a aktuální světová jednička LIU Shiwen. ,,Skokanem roku" je teprve čtrnáctiletá Japonka Mima ITO, která v uplynulé sezóně vyhrála Germany Open a na MS se umístila mezi osmi nejlepšími. Ocenění pro trenéra roku 2015 převzal Liu Guoliang.

V kategoriích handicapovaných sportovců byl vyhlášen hráčem roku indonéský reprezentant David JACOBS. Ocenění pro nejlepší sportovkyni obdržela srbská vozíčkářka Borislava PERIC-RANKOVIC

A míček roku?Komentáře: 2

Zdeněk Chovančí napsal:
11 Prosince 2015
IP: 93.185.11.*
Samozřejmě se skláním před uměním nejen prvních, ale i předních hráčů žebříčku ITTF včetně jejich trenérům a handicapovaným hráčům.
V roce 2015 mne, jako trenéra mládeže, zaujala nejvíce Mima ITO. Ve svých 13-ti až 14-ti letech ukázala, že výmluvy na "puberťacká" léta jsou u nás JEN omluvou jejich chování, přístupu k tréninkům a zápasům a snaze pochytit čím koho přehrát.
Vedou však krásné dresy, mobily s hrami apod. Za špatné výsledky může. raketa, míček a vše, jen ne hráč. vzteklé chování beztrestně začíná již v soutěži nejmladších
Budu mít 70, takže bych se měl vrátit do jeskyně ? Mima ITO je důkazem, že jen poctivou přípravou jde růst. Naštěstí máme pozitivní výjimky ! Přeji všem, kdo moc chtějí.

vratimovský spo napsal:
18 Prosince 2015
IP: 178.72.208.*
Souhlasím,ale svět nelze změnit.Jen se s tím smířit.

Zanechat komentář