Pinčesobchod
Vyšla Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku
Kategorie: Ostatní / 02 Srpna 2015
Zobrazení: 2074
Komentáře: 5

U příležitosti devadesátiletého výročí vzniku organizovaného stolního tenisu u nás vydává Vladimír Slobodzian knihu Devadesátka stolního tenisu v Čechách, na Moravě a Slovensku. Navazuje tak na o deset let starší publikaci vzniklou u příležitosti osmdesátiletého výročí.

Více podrobností a informace o možnostech zakoupení knihy zde.Komentáře: 5

Zdeněk Chovančí napsal:
08 Srpna 2015
IP: 93.185.11.*
Svého času jsem si objednal tuto knihu dotovanou ČAST. Nedávno jsem zjistil, že po více jak 6 měsíčním zpoždění je kniha na světě. I požádal jsem pana Slobodziana o zaslání dobírkou. Po krátké meilové korespondenci jsem se dověděl, že pan Slobodzian má hodně práce, a že si knihu můžu vyzvednout osobně v Praze na na adrese xyz. Jet přes 700 km jsem odmítl. Takže mám poprosit někoho, který by mi knihu doručil na Satelit Havířov, či do Olomouce, kde zřejmě budu.
Nejsem zvyklý se někoho za své peníze prosit. Knihu si nějak zařídím, nebo taky ne!. Domnívám se, že jsem pro PINK udělal hodně a ZDARMA. Mimo jiné z mé tréninkoví činnosti jsem dost pomohl dorostenkám udržení v první skupině.
Panu Slobodzianovi doporučuji aby si bral jen tolik práce, kterou stihne.
Rovněž ČAST při různých dotacích by měl domyslet ten, který záměr komplexně. Ohodnocení dotace provedu po přečtení knihy.

Vladimír Slobod napsal:
09 Srpna 2015
IP: 46.13.13.*
Pane Chovančíku, knihu jste si objednal předem s tím že máte nárok na slevu. To platí, ale nemůžete mně psát, abych Vám zařizoval zakoupení knihy a doručení do Vašeho bydliště nebo na nějaké školení trenérů. Slušně jsem Vám vysvětlil, že si toto musíte zařídit sám. Také jsem Vám vysvětlil, proč nemohu posílát knihu na dobírku nebo jinou poštovní službou k adresátům a že je k dostání zatím ke koupi jen v Praze. Takže mně prosím tímto způsobem veřejně nevzkazujte, kolik si mám brát práce. To je docela sprosté. Vůbec pak nerozumím závěrečnému textu o nějakých dotacích. Mohu Vás i všechny stolní tenisty ubezpečit, že knihu ČAST nedotovala ani se jinak na jejím vzniku nepodílela. Pouze vedení svazu přislíbilo před časem odkoupit určitý počet výtisků. To ještě neudělalo. A prosím nelžete, že jsem Vám doporučil, abyste si knihu vyzvednul osobně v Praze. Jestli chcete, tak tady na tomto webu zveřejním ten e-mail. Pouze jsem Vám napsal, ať si koupi zařídíte sám přes někoho známého. A co se týče údajného půlročního zpoždění vydání knihy, tak k tomu jsem měl osobní důvody a ostatně je to moje věc, protože napsání a vydání knihy jsem si zajišťoval výhradně sám a nikdo jiný ze stolního tenisu se na tom nepodílel.

Zdeněk Chovančí napsal:
09 Srpna 2015
IP: 93.185.11.*
Pane Slobodzian. Mám jiné informace. Do jejich ověření a doložení navrhuji klidné jednání. Pokud máte pravdu Vy, rád se Vám omluvím.

LU napsal:
11 Srpna 2015
IP: 46.254.70.*
Dostala jsem informaci,že ostravské khihkupectví si objednalo několik výtisků.Se slevou za včasné objednání si ji ale opravdu můžete vyzvednout u pana Gerdžikova.Určitě někdo jezdí do Prahy a může ji vyzvednout. Obchod se sklem příléhá k Hybernii.
Informace máte opravdu zkreslené a pan Slobodzian má pravdu.Nemám na Vás madresu a tak musím použít tuto stránku.

Vladimír Slobod napsal:
14 Srpna 2015
IP: 46.13.13.*
Pane Chovančíku, už jsem Vám obšírně vysvětlil situaci kolem vzniku knihy atd. v soukromých e-mailech. Nevím, co stále píšete tady na DF o nějakých jiných informacích. Prostě a jednoduše máte špatné informace a měl byste se co nejdříve omluvit, protože tím prvním příspěvkem mě stavíte do role nějakého nohsleda svazu, který snad má za úkol doručovat knihy zájemcům a psal knihu na objednávku ČAST. Nesmysl. A ty poznámky o dotaci svazu na knihu jsou už úplný blábol.

Zanechat komentář