Pinčesobchod
K.Adámková do Břeclavi, O.Bajger do DTJ Hradce Králové
Kategorie: Ostatní / 27 Června 2015

Výběr letošních zajímavých přestupů.

O přestupu Japonce Masataky MORIZONA do mistrovského Havlíčkova Broda jsme už informovali před dvěma měsíci. Obhájce titulu do svého prvotřídního kádru přijal navíc ještě Františka KANTU. Ani letošní vicemistři z DTJ Hradce Králové nezůstanou ve stejném složení. Z Německa se do české nejvyšší mužské soutěže navrací ostravský odchovanec Ondra BAJGER, aby doplnil královéhradeckou sestavu. 

Ondra Bajger bude hrát za DTJ Hradec Králové

Mistr České republiky ve dvouhře mladších žáků - František ONDERKA bude od příští sezóny oblékat ostravský dres v mládežnických kategoriích. Onderka do Ostravy přestupuje z opavského Slezanu. Do Ostravy po dvouletém působení v Německu opětovně zamíří i Vojta KLIMEK, který tak posílí prvoligový mančaft. Z pražské Elizzy odchází Tomáš HAVLÍK, který od příští sezóny posílí konkurenční prvoligový tým - KT Praha. 

I bývalý český reprezentant Radek MRKVIČKA změnil své působiště a od příští sezóny bude hrát v Polsku 1. ligu.

Ženskou extraligu čekají mnohé změny. Významnou posilu získal mistrovský SKST Mart Hodonín, a to nikoho jiného než dlouholetou českou reprezentantku Renátu ŠTRBÍKOVOU, která ukončila své působení v polském Tarnobrzegu. 

Karin Adámková přestupuje do Břeclavi

SKST Baník Havířov definitivně získal do svých řad děhylovskou kadetku Gabrielu ŠTĚPÁNOVOU. Současně však Havířov opouští Kateřina ČECHOVÁ, která zkusí štěstí v německém Hannoveru. Také prachatická kadetská reprezentantka Zdena BLAŠKOVÁ se stane plnohodnotnou posilou dalšího severomoravského celku - Frýdlantu nad Ostravicí. Blašková už letos za Frýdlant n. Ostr. několikrát úspěšně nastupovala a bodovala i v závěrečných zápasech play-off. Nicméně Frýdlant n. Ostr. se bude muset od příští sezóny obejít bez přední hráčky ženské extraligy, a to Karin ADÁMKOVÉ, která se ,,stěhuje" do Břeclavi. O přestupu Simony ŠLEHOBROVÉ do extraligových Řeznovic jsme psali více zde

Mirka Ságlová posílí SK Dobré

Další extraligový celek a účastník play-off - SK Dobré, po odchodu Ivany Pelcmanové, do své sestavy přijal dokonce dvě nové hráčky. Mirka SÁGLOVÁ, která letos hrála nejvyšší maďarskou soutěž, se rozhodla po několikaletém působení v zahraničí vrátit do české extraligy a jejím cílem se stal právě východočeský celek. Zcela novou tváří nejvyšší české ženské soutěže se stane dvaadvacetiletá Švédka Daniela MOSKOVITS.

Foto: František ZálewskýKomentáře: 3

Ostravak napsal:
30 Června 2015
IP: 195.113.123.*
A Tonda Gavlas do Chebu (1.liga) ?!?!

mpv napsal:
30 Června 2015
IP: 89.250.110.*
nováček zbrojí

Xxx napsal:
30 Června 2015
IP: 78.108.157.*
To nechapu?. No kdyby ale gavlas pravide lne delal 4 body (coz je temer jistota) tak by sse mohl cheb doplacat az do extra.

Zanechat komentář